Menu

.W Regionie

Dzień Edukacji Narodowej – życzenia

Dzień Edukacji Narodowej to ważny moment, szczególnie dla nauczycieli i pracowników oświaty. To oni przecież kreują świadomość młodego pokolenia.

 

Albert Einstein powiedział, że: „Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości.”. I rzeczywiście, przekazywanie wiedzy o świecie oraz kształtowane postaw uczniów jest niezwykle odpowiedzialnym zadaniem – wymagającym pasji, determinacji, a także nieustannego poszukiwania nowych sposobów na inspirowanie uczniów do rozwijania talentów i poszerzania horyzontów.

 

Państwa  życzliwość, empatia oraz wsparcie, które dajecie młodym ludziom są niezwykłą wartością. To dzięki Wam odkrywają niezwykłość otaczającego ich świata, uczą się ról społecznych i wkraczają w dorosłość pewniejszym krokiem. Właśnie dlatego tak cenny jest Państwa profesjonalizm, umiejętność wychodzenia poza schematy oraz wytrwałość w pracy z uczniem – zarówno na polu dydaktycznym,
jak i wychowawczym.

 

W tym wyjątkowym dniu, życzę wszystkim Państwu – Dyrektorom Szkół, Nauczycielom oraz Pracownikom Oświaty wielu pięknych chwil w pracy z dziećmi i młodzieżą. Życzę mocy inspiracji do podejmowania kreatywnych działań oraz poczucia satysfakcji –w życiu zawodowym, a także osobistym.

powrót do aktualności
Zamknij okno
test